Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ, İstanbul, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ

Kardiyoloji - İstanbul

Tansiyon Yüksekliği, Koroner Bypass Cerrahisi, Kapak Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2006 yılında Kardiyoloji  Uzmanı olmuştur. 

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ, mesleki çalışmalarına şu an İstanbul Fatih'te bulunan Redline Kardiyoloji Merkezi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. M Arslandağ ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. M Arslandağ şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Muharrem Arslandağ ile anlaşmalı?
Muharrem Arslandağ ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( SGK )

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ Redline Kardiyoloji Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ Kardiyoloji, uzmanıdır. Ekg, Lipoprotein paneli(trigliserit testi(tg)), Kalp pili takılması, Kalp yetersizliğinde tanı ve tedavi, Kalpte yavaşlama tanı ve tedavisi, Kan elektrolit testi, Kardiyak anjiyografi, Kardiyak kateterizasyon, Kardiyak stent, Kardiyoversiyon alanlarında hizmet veriyor ve Tansiyon Yüksekliği, Koroner Bypass Cerrahisi, Kapak Hastalıkları, Tanı Yöntemleri, Derin Ven Trombozu (DVT) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. M Arslandağ ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Muharrem Arslandağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. M Arslandağ hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.