Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nörolojisi - Ankara

Hareket Bozuklukları, Ensefalitler, Hipotonik (Gevşek) Bebek

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Beşevler  Çankaya, Ankara
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Leman Tekin Orgun Hakkında

Leman Tekin Orgun Kimdir?

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Nörolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Nörolojisi Leman Tekin Orgun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�p..oy

Ben Ankara hastanelerinde bu kadar hastayla ilgilenen doktor gormedim çok iyi çok hoşgörülü birisi Allah razı olsun ondan 10-11-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. L Tekin Orgun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. L Tekin Orgun şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Nörolojisi uzmanıdır. Apgar skoru, Büyüme hormonu testi, Tüberkülin deri testi(tdt), Otizm görüntüleme ve tanısı, Riskli bebek takibi alanlarında hizmet veriyor ve Hareket Bozuklukları, Ensefalitler, Hipotonik (Gevşek) Bebek, Psikometrik Değerlendirme (Zihinsel Gelişim Değerlendirmesi), Otistik Spektrum Bozukluklar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. L Tekin Orgun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Leman Tekin Orgun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. L Tekin Orgun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.