Doktorun Adresi (3)

Şahincili, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bucak Mh. Boztepe Devlet Hastanesi Pk:52200 Ordu Merkez/ordu, Bucak, 52200 Ordu Merkez/Ordu  Ordu
Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İsmail Nalbant Hakkında

İsmail Nalbant Kimdir?

Uzm. Dr. İsmail Nalbant, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. İsmail Nalbant, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.01.2011)
  • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.01.2011)

İsmail Nalbant Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

im..�nkya
Zamanlama
İlgi
Ortam

İsmail bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum uzun ve başarılı bir ameliyat sonrası hala nefes aliyosam ona ve allaha borçluyum çok başarılı bir doktor iyiki onu tanıdım ve iyiki eğitim ve araştırma hastanesinde ameliyat oldum tüm çalışanlara teşekkür ederim 29-03-2018

l..z
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben bu kadar harika işinin ehli bir doktor tanimadim teşhisimi koydu ve ameliyatimi yapti beni kurtardi tesekkurler yolunuz açık olsunn sayın hocam 26-01-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İsmail Nalbant tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İsmail Nalbant kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Nalbant ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Nalbant için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Nalbant şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İsmail Nalbant ile anlaşmalı?
İsmail Nalbant kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Nalbant nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. İsmail Nalbant Ordu Devlet HastanesıOrdu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma HastanesiYıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İsmail Nalbant hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. İsmail Nalbant Üroloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. İsmail Nalbant için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İsmail Nalbant muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İsmail Nalbant hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Nalbant ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İsmail Nalbant hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Nalbant hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.