Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

hal..ılmaz somuncu

Teşekkür edilesi, ilgili, bilgili, kibar bir doktor. 6 yıldır Osmaniye'deyim. Ne zaman cildiye bölümüne gitmem gerekse İpek Hanım'a gittim. Çok memenun kaldım. 21-06-2019

tan..tn

Kullanıcımız değerlendirme yazmamıştır. 08-09-2018

tan..tn

Bugün daha çok çok anladım ki Gerçekten Birtaneymiş başka Doktor yok.??♡♥️ Hiç bir doktora benzemiyor.? Başka bölüme girdim İpek GÜRSES DOKTORUMA ait bir detay yok başka insanlarda. 08-02-2018

tan..tn

07-07-2017

tan..tn

Merhaba doktorum :) Hayatımda rastladığım En iyi muhteşem doktor. Hastaya karşı iletişimi süper Rahatlık veriyor pozitif enerji veriyor.Sanki özel hastanede gibi. Bu zamana kadar hiç rahat edemezdim doktorların yanında ama taki Uzm.Dr.İpek GÜRSES 'i tanıyınca işte Doktor bu dedim. Sorunlarıma da çözüm buluyor.Halen tedavim sürmekte ama iyi gidiyor. Her Sorularıma bi çözüm üretiyor es geçmiyor. yani bazı doktorlar zamanla diyip geçiştiriyordu ama ipek hanım bırak geçiştirmeyi birde onun tedavisini anlatıyor gerçekten doktor böyle olmalı. Teşekkürler doktorum iyi ki varsınız.? S.CANTEKİN 31-03-2017

tan..tn

Ne desek yetmez kelimeler kifayetsiz kalır. çok iyi doktor..:)) S.Cantekin 31-03-2017

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. İpek Gürses tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. İpek Gürses kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Gürses ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek Gürses için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Gürses şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri İpek Gürses ile anlaşmalı?

İpek Gürses kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek Gürses nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. İpek Gürses Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet HastanesiOsmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. İpek Gürses hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. İpek Gürses Dermatoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. İpek Gürses için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. İpek Gürses muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. İpek Gürses hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Gürses ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. İpek Gürses hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Gürses hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.