Uzm. Dr. Handan Selek, Ankara, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. Handan Selek

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Ankara

Sara (Epilepsi), Küme Başağrısı, Menenjit

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Uzm. Dr. Handan SELEK, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Farabi Özel Polikliniği'nde, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Özel 29 Mayıs Hastanesi'nde, Memorial Şişli Hastanesi'nde, Avcılar Medicana Hastanesi'nde, Büyükçekmece Mev Koleji'nde, ve bir çok özel kurum'da görev almış olan Uzm. Dr. Handan SELEK, mesleki çalışmalarına Ankara'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Uzm. Dr. Handan SELEK, Harvard Medical School - Mezuniyet Sonrası Tıp Eğitimi Programı, Albert Einstein Medical School - Inter MD Programı, Türk Tabipler Birliği üyesi olup evli,iki çocuk annesidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Handan Selek kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. H Selek ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Handan Selek için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. H Selek şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Handan Selek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Handan Selek Uzm.Dr. Handan Selek Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Handan Selek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Handan Selek Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Boyun ve Bel Ağrıları, Derin Beyin Stimülasyonu (DBS), Epilepsi Tedavisi, Epilepsi testi, Migren Tedavisi, Migrende Botoks uygulaması, Parkinson Hastalığı tedavisi, Parkinson tedavisi, Uyku bozuklukları tedavisi, Vertigo tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Sara (Epilepsi), Küme Başağrısı, Menenjit, Migren, MS (Multipl Skleroz) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Handan Selek için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Handan Selek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Handan Selek hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. H Selek ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Handan Selek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. H Selek hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.