Özgeçmiş

İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ

GÜRÜN DEVLET HASTANESİ

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Fuat Polat kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. F Polat ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fuat Polat için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. F Polat şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fuat Polat nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Fuat Polat Şırnak Devlet Hastanesi CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ ANABİLİMDALI bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Fuat Polat hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Fuat Polat Kardiyoloji, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Fuat Polat için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Fuat Polat muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Fuat Polat hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. F Polat ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Fuat Polat hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. F Polat hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.