Uzm. Dr. Dt. Emre Eti, İstanbul, Diş Hekimi

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti

Diş Hekimi, Endodonti (Kanal Tedavisi) - İstanbul

Diş İmplantı, Pembe Estetik, Zirkonyum Porselen Kronlar

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Özgeçmiş

Dr. Dt. Emre ETİ, 04.03.1972 tarihinde Almanya Frankfurt'ta doğdu. İlkokul eğitimini 1978 ile 1983 yılları arasında Mehmet Akif İlkokulu'nda; lise eğitimini ise 1983 ile 1991 yılları arasında Galatasaray Lisesi'nde tamamladı. 1992 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesi'ni kazandı, 1998 yılında mezun oldu. Mezun olduğu yıl Marmara Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı'nda doktora eğitimine başladı ve doktorasını 'Sankin Tip I (Trikalsiyumfosfat+Hidroksiapatit ) Kanal Dolgu Patının Marjinal Adaptasyon Yönünden SEM’ de incelenmesi' isimli tezi ile tamamladı.

Dr. Dt. Emre ETİ'nin uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan makaleleri ve uluslararası sempozyum, kongre, konferans bildirileri bulunmaktadır. 

Şu anda Eti Diş Sağlığı Kliniği'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Dt. E Eti ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Dt. E Eti şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti Eti Diş Sağlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti Diş Hekimi, ,Endodonti (Kanal Tedavisi) uzmanıdır. Beyazlatma, Dental implant, Zirkonyum porselen kaplama, Kanal tedavisi, Estetik diş hekimliği uygulamaları alanlarında hizmet veriyor ve Diş İmplantı, Pembe Estetik, Zirkonyum Porselen Kronlar, Kök Kanal Tedavisi, Diş Beyazlatma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Dt. Emre Eti muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Dt. E Eti ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Dt. Emre Eti hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Dt. E Eti hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.