Uzm. Dr. Çiğdem Binay, Tekirdağ, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Uzm. Dr. Çiğdem Binay

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - Tekirdağ

Doğum Öncesi Genetik Tanı (Preimplantasyon Genetik Tanı), Çocukta Kulak Hastalığı, Bebek Ve Çocuk Sağlığı

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Rumeli Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı 71-81 A Blok **** 59860, 59850 Çorlu/Tekirdağ  Çorlu, Tekirdağ
Doç. Dr. Çiğdem Binay Muayanehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Çiğdem Binay Kimdir?

Uzm. Dr. Çiğdem Binay, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Çiğdem Binay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Çiğdem Binay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Çiğdem Binay kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. � Binay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çiğdem Binay için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. � Binay şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çiğdem Binay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Çiğdem Binay Doç. Dr. Çiğdem Binay Muayanehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Çiğdem Binay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Çiğdem Binay Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır. Tiroid kan testleri, Büyüme hormonu testi, Tpo(tiroid peroksidaz testi) tpoab, Abdominal ultrasonografi, Ogtt (oral glukoz tolerans testi) alanlarında hizmet veriyor ve Doğum Öncesi Genetik Tanı (Preimplantasyon Genetik Tanı), Çocukta Kulak Hastalığı, Bebek Ve Çocuk Sağlığı, Çocuklarda Gelişme Bozuklukları, Tip-1 Diyabet (Çocuk Diyabeti) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Çiğdem Binay için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Çiğdem Binay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Çiğdem Binay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. � Binay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Çiğdem Binay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. � Binay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.