Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu, Rize, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - Rize

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Uzm.Dr. Serdar TELLİOĞLU, 1983 yılında TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra,  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1990 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Kırıkkale Üniversitesi Nöroloji Anabilim Dalında 2005 de bitirmiştir.

Özel Sincan Tıp Merkezi' nde ve Özel 19 Mayıs Hastanesi' nde görev yapmış olan Uzm. Dr. Serdar TELLİOĞLU, mesleki çalışmalarına Mart 2017 yılından beri Özel Rize Tıp Merkezi'nde devam etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. A Tellioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. A Tellioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu Rize Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. A Tellioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. A. Serdar Tellioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. A Tellioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.