Yeni yılda sigorta yaptırmak için 5 sebep!

1. Sebep: Hastalıkta ve sağlıkta bir arada olmak

Yeni yıl gelmek üzere. Programlar yapıldı, dilek listeleri hazırlandı. Dilek listemizi yazdığımız kâğıdın üstünde ise birbirinden farklı dilekler yazıyor. Kimimizin listesinde bolca başarı bulunuyor. Kimimizinkinde mutluluk, kimimizinkinde ise sevgi.

Listelerimizde ne çeşit dilekler yazılı olursa olsun her listenin başını ise sağlık çekiyor. Bu yüzden sigorta yaptırmamız için gereken ilk sebebimiz de hastalıkta ve sağlıkta bizlerle yan yana olacak bir sigorta firması oluyor.

NN Hayat ve Emeklilik, sunduğu Hayat ve Ferdi Kaza sigortaları ile hastalıkta ve sağlıkta yeni yılda da seninle hep yan yana!

2. Sebep: Yeni yılda daha güvende hissetmek

Kazanın ya da hastalığın nereden geldiğini belki kestiremeyiz ama yeni yılda sağlığımızı güvence altına alabiliriz. Bu belirsizlik ortamında güvende hissetmek tabii ki çok zor ama kendimizi koruma altına almak NN Hayat ve Emeklilik’in sigorta ürünleri ile çok basit.

3. Sebep: Hem kazalardan korunmak hem de gülüşünü koruma altına almak

Bazen sadece kazalar yaşanmadan önce değil; kazalar yaşandıktan sonra da kendimizi güvene almak gerekiyor. Hem kazaların ardından kendimizi koruma altına alabilmek hem de yarınlara sağlıklı bir şekilde gülebilmek için tam size göre bir sigorta var. Ücretsiz Diş Paketi sunan Tam Koruma Ferdi Kaza Sigortası.

Bu sigorta kapsamında,

  • Diş hekimlerinden 1 yıl boyunca kullanabileceğin Diş Paketinden ücretsiz olarak faydalanabilir,
  • Ayrıca bu paket kapsamında sunulan yılda bir defa ücretsiz kullanabileceğin diş hekimi muayenesi, diş taşı temizliği ve tek diş röntgen hizmetlerinden yararlanabilirsin.

4. Sebep: “Önce Sen” Önce Sağlık diyerek hastalıklardan korunmak

Sadece bir gün değil; 2022 yılı boyunca yaşayacağımız 365 gün boyunca her gün “Önce Sen” Önce Sen’in sağlığın diyebilmek için. NN Hayat ve Emeklilik’in sunduğu Hayata Tutun Kanser Koruma Yıllık Hayat Sigortası ile merkeze kendi sağlığını al, sağlıklı kalmak için sebep arama.

  • Türkiye’de bir ilk olarak sunulan Hızlı Tetkik ek servisinden yararlanabilir,
  • Servis kapsamında kanser şüphesi ile doktora gitmen durumunda, tetkik ücretlerini karşılamanda sigortanı yanında bulabilirsin.

5. Sebep: 17 hastalığa karşı tek seferde sigorta yaptırabilmek!

Beşinci ve son sebebimiz ise sayılara değil; sağlığımıza odaklanarak her hastalık karşısında bizimle yan yana olacak bir sigorta yaptırabilecek olmak oluyor. NN Hayat ve Emeklilik’in Hayata Tutun Yıllık Hayat Sigortası kapsamında 17 hastalığa karşı tek sigorta var; sigorta yaptırmak için başka sebep aramaya gerek yok!

Bu sigorta kapsamında,

  • Tıpkı Kanser Koruma ürününde olduğu gibi bu üründe sahip olduğu Hızlı Tetkik ek servisi ile doktorun senden istediği tetkikleri belirli bir sınıra kadar ücret ödemeden yaptırabilir,
  • Kanser dahil 17 hastalığa karşı kendini ya da sevdiklerini sigorta altına alabilirsin.

İster sigorta yaptırmak için sebep ara; istersen de yeni yılda benim en büyük sigortam sağlığım de. Sen ne istersen iste NN Hayat ve Emeklilik sunduğu bu ve pek çok diğer ürünüyle seninle hep yan yana!

Facebook Twitter Instagram Youtube