x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Yüz kızarması ile ilgili Doç. Dr. Pınar ÖZUĞUZ cevabı

Yüz kızarması

hocam ben kayahan baska msnle size soru yaziorm öncelikle sizi bu kdr meşgul ettigim icin özür dilerim.Bna ruboril krem ve ayni fiyatta bir baska günes kremi önermistiniz hocam ben baktim 2side 75 lira ben ancak birini zor alirim benim araligim 50 tl flan ve bazi sorularım olcak.
-Hocam bulutlu günde bile olsa sabah sür demiştiniz güneş kremini bu güneş kremi ne işe yariyor güneş yokkken bile?
-Ben kızarıklıklarımı sürünce kapatacak krem istedim sizde ruboril kremi akşam sürün dediniz ben akşam sürersem sabah bu etkiyi nasil gidermiş olacagim?
-Birde hocam ruboril gibi baska krem önerirmsniz.Biliyorum sizi çok yoruyorum ama anlayın hocam sınıfta cok kotu durumlara düsüyorum dalga geciliyor lütfen bagıslayın iyi günler

Kayahan bey, oncelikle bizim muayene ettigimiz bir kisi oldugunu anliyorum AMA seni tam olarak hatirlamam tahmin edecegin uzere biraz Zor.Bu yuzden sadece sorularina yanit verecegim, tekrar muayeneye gelirsen daha ayrintili Bilgi alabilirsin. Sen tedavi ediciden ziyade kapatici istiyorsun galiba, oyle anladim..ruboril yuzdeki kizarikligin tedavisinde kullanilan bir krem. Aksam kullan dememizin nedeni de ondan.. Gunes yani daha dogrusu UV etkisi kisinda sürdugu Icin gunesten koruyucu kremlerini UV den etkilenen kisilere Dort mevsim oneriyoruz..senin kullanmanda bu yûzden onemli..
Gecmis olsun

Bu konu hakkında Doç. Dr. Pınar ÖZUĞUZ'a danışmak istiyor musunuz?
Doç. Dr. Pınar ÖZUĞUZ

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.