yh
Soru Sahibi
18 Ekim 2014 11:29

yeni digan bebegimde yarim santim dudak yarigi var

Mrb hocam dun bebeğim oldu yarim santim dudak yarığı ile doğdu doktor çok küçük bir şey olmaz ameliyatla duzeliyo dedi ancak zamanında ve iyi doktorun yapmadı gerekiyor muş ancak iz kalirvne zaman nerde yaptirmaliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aylin Bilgin Karabulut
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Geçmiş olsun. Dudak yarığında mesafenin önemifazla değil, sonuçta kas bütünlüğünüsağlamak için plastik cerrahi tarafından invcelikli bir ameliyat yapılmalı. Ameliyat 3 ay civarında yapılır, üniversite hastanelerinde yaptırabilirsiniz,

19 Ekim 2014 22:47