31 Ağustos 2016 14:24

Tekrarlayan Düşük :(

2 Gebeliğimde de bhcg 2 günde 2 katına çıkması gerekirken bende yüzde eli yükseldi hep. İlk gebeliğimde bu nedenden 3 gün hastanede yattım serum vuruldu yavaş yavaş yükseldi ve düzeldi ama eve gittikten bir kaç gün sonra değer düştü düşük yaptım. Şimdi yine düşük yapıyorum kimyasal gebelik dedi doktor. İlki 7 hafta Bu 5 ilkinden daha erken gitti... ikisinde de kurtaja gerek kalmadı. vitiligo hastalığım ve b12 demir eksikliği var bende etkileri olabilir mi? bir de Evlendiğimden beri regl başında ve sonunda kahverengi akıntım oluyor nedeni nedir acaba? Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Ergün
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geçmiş olsun. Tekrar gebe kalmadan önce gerekli incelemeler için PERİNATOLOJİ uzmanına şahsen gitmelisiniz.

31 Ağustos 2016 14:26