x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Baş Dönmesi ile ilgili Op. Dr. Aybars AKKOR cevabı

Sol ensemden basakadr uyusma yanma

hocam mrb sol ensede kulagımın arkasından basıma kadar yanma agrıı agrı yanma kurek kemıgımın ordan baslıyoo bunlarla beraber mıgde bulantısı bas donmesıde oluyo artıkk acaba kalpten basa gıden damrdamı sıkıntı varr hocamm

Özür dilerim, ben artık sadece bel ve boyun cerrahisi ile uğraşıyorum, size yardımcı olamayacağım. İlk fırsatta bir nöroloji uzmanına başvurun.

Bu konu hakkında Op. Dr. Aybars AKKOR'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Aybars AKKOR

Sol ensemden basakadr uyusma yanma

hocam norolojıye gorundumm norolojık tum tetkıler yapıldı sıkıntı cıkamdı bende sadece boyunda sıkıntı cıktı ıkı kemık uzaması varmı s boyunda soldakı sagdakıne gore daha buyuk hocam acaba sınır damarlarada bası olduqu ıcınmı bende bu belırtıler var bas donmesı bulanık gorme mıgde bulantısı sol boyundakı damarda basa kadar agrı uyusma sıtede bıraz bakındım bu bulgıyı edındım............. Vertebral arter testi: hasta sırtüstü yatarken hekim hastanın başını eliyle destekler. Yavaşça boyna ekstansiyon, rotasyon ve lateral fleksiyon yaptırır. Herbir pozisyonda 30 sn. beklenir. Baş dönmesi, görmede bulanıklık, konuşmada bozukluk oluşması vertebral arter oklüzyonunu gösterir. ne tur yol ızllıem hocam dobler dede boyun damarlarda sureklı degışkenlık olması bunlamı alakalı olabılırmı hocam

Tedavinize karar vermek için sizi görmemde yarar var. Pazartesi 10-18, Çarşamba 9-13, Cuma 10-18 saatleri arasında Beşiktaş Fulya’daki muayenehanemde (Hakkı Yeten cad 13 Fulya Terrace Kat 3/M4 Fulya - Şişli) hasta bakıyorum. Eğer gelemiyorsanız ilk fırsatta yeni bir boyun MR'ı çektirin, sonuçları bana yollayın veya biriyle gönderin, sonra ayrıntıları görüşelim.
Dr Aybars AKKOR
444 0 678 / 0-542-2143913 / 0-549-4512020
www.aybarsakkor.com

Bu konu hakkında Op. Dr. Aybars AKKOR'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Aybars AKKOR

Diğer Sorularİlgili uzmanlar

.