x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Sol ayak altı orta bolumde 30x28 mm boyutunda fusiform kitle var.ameliyat g ile ilgili Op. Dr. Selahattin TULUNAY cevabı

Sol ayak altı orta bolumde 30x28 mm boyutunda fusiform kitle var.ameliyat g

Sol ayak altı orta bolumde 30x28 mm boyutunda fusiform kitle var.Ameliyat gerekl mi?,plastik cerrahın emeliyatta bulunması gerekli mi? cıkartılan kitlenin yerine deri ilave edilip mi kapatılmalı? sadece cerrah yeterli mi? ortopedi cerrahı mı olmalı?Anestezi tam mı?sadece bacak(kalca yeterli mi?)bu tur ameliyat ornekleri yapanlar kimlerdir?
tesekkurler

hanımefendı sız bununla yurume zorlugu cekıyorsunuzdur yaptıracagınız yanlıs amelıyat sızı aylarca yurumekten alıkor.bu amelıyatı muhakkak ve muhakkak plastık cerraha yaptırmalısınız bızım bu konuda cıddı tecrubelerımızde vardır.deri konulup konulmayacagı gorunce karar verılır.ıstanbulda oldugunuz ıcın gelırsenız ucretsız muayene ederız.uyusturma ıslemı ıcın sadece ayak bolgesını uyusturmak yeterlıdır.

Bu konu hakkında Op. Dr. Selahattin TULUNAY'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Selahattin TULUNAY

İlgili uzmanlar

.