KT
Soru Sahibi
25 Ağustos 2017 13:05

Servikal lordoz düzleşmesi ve diskte minimal bulging

Merhabalar boyun ağrısı icin hastaneye gitmistim. Emar sonucu: Servikal lordoz düzleşmiştir C4-5 C5-6 C6-7 düzeyinde diskte minimal bulging izlenmiştir deniliyor. Doktorum tiorelax ve naprosyn verdi. Önerileriniz nelerdir? Baslangıc asamasında olan fıtıgı nasıl düzeltilebilir tamamen. İlerlememesi icin neler yapmalıyım.

1 cevap
Cevaplar (1)

Saatte bir başınızı öne ve arkaya eğme hareketleri, uygun bir akupunktur tedavisi ile iyi sonuç verecektir. Geçmiş olsun.

28 Ağustos 2017 20:59