IM
Soru Sahibi
8 Eylül 2014 00:22

Roaccutane sonrası kızarıklık ve akne izleri

Iyi günler 2 sene önce şiddetli bi akne dönemim başladı gittiğim doktorların verdiği ilaçlar faydasız kaldığı için en son roaccutane kullanmaya başlamak durumunda kaldım 6 aylık bi tedavi sonrası akne sorunum çözüldü fakat roaccutane tedavim biteli 102 gün olmasına rağmen yüzüm en ufak bi sıcakta ya da bunalmamda kıpkırmızı oluo ateşlenme oluyor krem sürmezsem yatışmıyor cildim çok agresifleşti. Bunun sebebi nedir ne yapmam gerekiyor normale döner mi ? Ve roaccutane sonrasında yüzümde derin akne izleri kaldı bunun bi tedavisi var mı ? Vereceğiniz cevap için şimdiden cok tesekkurederim hayırlı günler

1 cevap
Cevaplar (1)

isterseniz PRP veya plus effect adlı cilt bakınmı uygulayabiliriz *** *** **

8 Eylül 2014 11:50