x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Ppenis başında kızarıklık ile ilgili Uzm. Dr. Şule YILMAZ cevabı

Ppenis başında kızarıklık

hocam öncelikle iyi günler 32 yaşındayım penis başında üst kısmında kızarıklık oluştu yaklaşık üç aydır devam ediyor kızarıklık hiç geçmiyor ama arada kabuklanma oluyor çok nadir hafif bir ağrı oluşuyor,akıntı yok dermovate krem kullandığımda kabuklanma gidiyor ama kızarıklık devam ediyor ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun psikolojim çok bozuk bu arada 11 yıllık evliyim 10 yıldır korunma yöntemi olarak devletin verdiği condomlardan kullanıyorum şimdiye kadar allerjik bi durum oluşmadı .Zaten kızrıklık kullansamda var kullanmadığımada devam ediyor.

Bu sikayetin altinda , sedef , egzema, kontakt dermatit, mantar vb pek cok hastalik olabilir , bu nedenle mutlaka dermatologa muayene olmalisin ,ayrica dermovate cok guclu bir kortizon oldugu icin derini inceltir , o bolgeye kullanilmaz.Gecmis olsun.

Dermatoloji uzman Dr Sule Yilmaz
Antakta Lazer Epliasyon Merkezi
Bu konu hakkında Uzm. Dr. Şule YILMAZ'a danışmak istiyor musunuz?
Uzm. Dr. Şule YILMAZ
.