x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Peniste kızarıklık ile ilgili Op. Dr. Osman GÜCÜK cevabı

Peniste kızarıklık

Hocam Benim Penisimde Kızarıklık Var Yanma kaşıntılar yok Cildiye uzmanına gittim Hametan Krem Verdi Kullandım ama Kırmızı leke Halen Var Ne Yapmalıyım...

kızarıklık tam olarak neresinde ve ne kadar zamandır mevcut? sonradan mı oluştu yoksa uzun zamandır boyutu ve renginde değişim olamdan durmaktamıdır? yakın geçmişte şüpheli bir cinsel ilişki varmı? bu sorular önemli..
doğum lekesinden tutun cinsel yolla bulaşan hastalığa, sistemik hastalıktan kötü huylu cilt lezyonlarına kadar geniş bir yelpaze sözkonusu...
hametan işe yaramaz. yakın zamanda bir üroloji uzmanına görünmenizde fayda var.

Bu konu hakkında Op. Dr. Osman GÜCÜK'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Osman GÜCÜK

Peniste kızarıklık

Kızarıklık Penisimin ucunda var.Ne Zaman Olduğunu Bilmiyorum son 2 3 ay içinde Fark ettim Öncedende çıkmış Olabilir.Cinsel İlişkide Hiç Bulunmadım.Ama Bundan 2 Yıl Önce Maç Yapıyorduk Penisime Sertce Top Değdi.Hemen İşedim 1 2 dk içinde acı hissi kayboldu.Şimdi İse Çok Korkuyorum Spermlerim zarar Görmüşmüdür diye Acaba Bir sperm Testi Yaptırmam doğru olurmu hocam Yardım Ederseniz Sevinirim.Malum Geleceğim Söz Konusu :))

önemli bir sorun gibi durmuyor. sperm analizi evlenip çocuk sahibi olamazsanız anlamlı olur. geçmiş olsun

Bu konu hakkında Op. Dr. Osman GÜCÜK'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Osman GÜCÜK

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.