ch
Soru Sahibi
6 Nisan 2015 18:44

penis ucunda yanma

Hocam yaklaşik 6 ay önce korumasız ilişkim oldu ondan sonra penis ucumda yanma meydana geldi doktora gittim normal idrar tam idrar ve en son kültür yaptım hepsi temiz çikti yanma az olfuğu için üstüne gitmedim ama şuan aşiri bir yanma var ucunda .deri iltabi olabilir mi. (İdrar yaparken yanmam yok ) cinsellikten soğudum artık yardımcı olun lütfen. Kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Virütik bir iltihap olabilir. Muayene olmanız ve bazı tetkiklerin yapılması gerekir. *** *** ** 51 numaralı telefondan randevu alarak gelirseniz yardımcı olabilirim. Doç Dr Ali Nejat Eğilmez

6 Nisan 2015 20:59