bz
Soru Sahibi
18 Aralık 2013 16:31

ön dişlerin öne kayması

merhaba hocam.ön dişlerim zamanla öne kayıyor. gittiğim 2 hastanede dişerimde kayma oldugunu söyledi.bir hocam porselen dişi tavsiye etti.siz tavsiye edermisiniz.ne kadar sağlam rahat kullanabilirmiyim.yada siz ne tavsiye edersiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Zehra Hanım,Öncelikle sağlıklı bir yorum yapabilmemiz için röntgeninizi görmek zorundayız.Röntgeninizi gördükten sonra size doğru bir bilgilendirme yapabilirim.Röntgeniniz elinizde mevcutsa randevu@tanferklinik.com adresine gönderebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz

20 Aralık 2013 12:38