x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Ne yapsam ile ilgili Dt. Arzu YALNIZ ZOGUN cevabı

Ne yapsam

MERHABA , BEN YAKLAŞIK YEDİ AY ÖNCE KANAL TEDAVİSİ YAPTIRMIŞTIM AMA DOKTORUMUN DEDİĞİNE GÖRE KANAL TEMİZLENİRKEN İĞNE DİŞİN İÇİNDE KIRILMIŞ , ZAMAN ZAMAN DİŞİMDE AĞRI VE SIZLAMALAR OLUYOR. DÜN BAŞKA BİR DOKTORA GİTTİĞİMDE DİŞ ETİNİ KESİP DİŞİN KÖKÜNÜ TEMİZLEMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ DİŞİM ANCAK BU ŞEKİLDE RAHATLARMIŞ. RAHATSIZ OLAN DİŞ KÖPEK DİŞİ VE BEYAZ DOLGU YAPILMIŞ. KÖKÜ KESİLEREK YAPILAN TEDAVİ NE KADAR SAĞLIKLI OLUR , SİZİN ÖNERİNİZ NEDİR .

Merhaba
Bahsettiğiniz tedavi apikal rezeksiyorndur. Eger kanal tedavisiyle kök ucuna ulasılamıyor ise cerrahi yontemle kok ucuna apıkal rezeksiyonla ulasılır.
Eger dogru endıkasyon konulmussa kesınlıkle ıyı sonuc verır. Bu tedavıyı yapan hekımın bu tedavi konusunda uzman olması sonucu etkıler.
Gecmıs olsun

Bu konu hakkında Dt. Arzu YALNIZ ZOGUN'a danışmak istiyor musunuz?
Dt. Arzu YALNIZ ZOGUN

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.