ÖM
Soru Sahibi
24 Eylül 2017 17:43

Miyotoni miyotoni

Selam hocam 23 yaşındayım miyotoni hastasıyım bu hastalığa ait belirtilerden birinin de uyku hali olduğunu okudum son zamanlarda sanki sersem gibiyim hayatta değil yarı ölü gibiyim bu yaşadıklarım bundan dolayımı kaynaklanıyor öyle ise ilacı veya tedavisi varmı lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özlem Coşkun
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Algoloji (Noroloji)

Geçmiş olsun anlattığınız şikayetler depresif bir duygudurumu ile ilişkili olabilir öncelikle bir psikiyatri hekimi değerlendirirse uygun olur.

24 Eylül 2017 18:44