YS
Soru Sahibi
20 Eylül 2017 14:41

Mikro Tese Ameliyatı öncesi yapılması gerekenler

Sn. Hocam Ekim aynının ilk haftası Mikro Tese ameliyatı geçireceğim: Dna, Genetik ve Hormonal bir sıkıntım yok. ileri derece varikoselim vardı Nisan ayında ameliyat geçirdim. Ameliyat sonrası yine azospermi çıktım testte. Ameliyatım öncesi canlı sperm bulunmasına yönelik şansımı arttırma adına tüketmemi ya da yapmamı önerdiğiniz bir gıda, ürün veya yöntem varsa paylaşırsanız çok müteşekkir olurum size. Saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)

Azoospermi obstruktif ise zaten çıkar birşey yapmaya gerek yok. Değilse ilave hormon verilebilir antioksidan gıda takviyesi alınabilir garanti bir ilaç yok.

21 Eylül 2017 11:12