x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Merhabalar doktor 29 yaşında bayanın hn benim sorum ..ağzımın sağ tarafınd ile ilgili Uzm. Dr. Emel GÖKMEN cevabı

Merhabalar doktor 29 yaşında bayanın hn benim sorum ..ağzımın sağ tarafınd

merhabalar doktor 29 yaşında bayanın hn benim sorum ..ağzımın sağ tarafında çenede gibi sanki uyuşukluk hissi var..özellilkle konuşurken ağzımda birşey var sanki...gibi oluyor doktora gittim fakat muyene bulgularında bir şey çıkmadı beyinle ilgili bir şey olsa başka şikayetleirm olacağı söylendi...daha önce bir ara panik atak gibi bir durum yaşamıştım ..korktukça uyuşukluk artıyor sanki ama ..1 haftadır uyuşukluk var.bu arada dişe gitmem söylendi gittim çürük dişim çıktı da uyuşukluk yaparmı ,içim hiçrahat değil ..böyle giderse pa..olacam tekrar teşekkürler cevabınızı bekliyorum ..uyuşukluk geçermi..ne yapmalıyım

Hiç telaşlanmayın. Dişten kaynaklıdır ancak dişinizi dolgu ve tedavi uzmanı (endodonti uzmanı) yapsın. Yine geçmezse beni arayın.

Bu konu hakkında Uzm. Dr. Emel GÖKMEN'a danışmak istiyor musunuz?

Uzm. Dr. Emel GÖKMEN
.