ET
Soru Sahibi
25 Temmuz 2011 01:11

merhabalar adetimin son günü ilişkiye girdim ve norlevo kulladm ilişkiden y

merhabalar adetimin son günü ilişkiye girdim ve norlevo kulladm ilişkiden yaklaşık 1 saat sonra ilk tableti 5 saat sonra ise ikinci tableti hamilelik riskim varmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Filiz Tosun
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba bu tip ilaçlar yüzde yüz koruyucu değildir.ikinci tableti 12 saat sonra almanız gerekir.adet gününüzü bekleyin gecikme olduğunda test yaptırmayı ihmal etmeyin

1 Ağustos 2011 14:08