x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Merhaba ile ilgili Op. Dr. Güven ATASOY cevabı

Merhaba

merhaba hocam.2.5 yıl önce ankarada mevlüt topbaş basur ameliyatı oldum (olmaz olaydım)...o gün bugündür perişanım...6 ay önce makattan bi ameliyat daha oldum.derin yırtık varmış dikiş attı doktor...o ameliyattan sonra artık büyük abdestten sonra inlemiyorum çok şükür...ama yinede ağrı sızı var...ne yapacağım bilmiyorum...lütfen yardımcı olun...maddi durumumda pek iyi değil o yüzden özel doktorlara gidemiyorum...her tuvalete gidişte büyük abdestte ağrı oluyor...sadece ishal olduğumda ağrı biraz azalıyor tabii ishal uzun sürmezse!!!yardımcı olursanız çok sevinirim hocam...dinlediğiniz için çok teşekkür ediyorum...Allaha emanet olun hocam...iyi günler...

Geçmiş olsun,

Geçirmiş olduğunuz ameliyatlardan sonra son durumunuzu muayene tetkik vs olmadan uzaktan değerlendirmek pek mümkün değil. Benim önerim, son ameliyatınızı yapan doktorunuza yeniden muayene olup dediklerini yapmanız olabilir.

Sağlıklı günler.

Bu konu hakkında Op. Dr. Güven ATASOY'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Güven ATASOY

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.