x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Merhaba.sorunum herşeyi kafaya takıp sürekli üzülmek,bir olayı yaşandığı an ile ilgili Uzm. Dr. Orhan KARACA cevabı

Merhaba.sorunum herşeyi kafaya takıp sürekli üzülmek,bir olayı yaşandığı an

Merhaba.sorunum herşeyi kafaya takıp sürekli üzülmek,bir olayı yaşandığı anda bırakamamak.şu bana neden şöyle davrandı şu neden küstü diye sürekli bunları düşünüp üzülüyorum.regl dönemlerimde çok duygusal olduğumdan bir de ağlıyorum.aslında kendi hayatımı yaşayıp hiçbir şeyi kafaya takmak istemiyorum.düşünce yapımı nasıl değiştirebiliim?kendisiyle barışık,hiçbir şeyi kafaya takmayan kendini yalnız ve değersiz hissetmeyen biri olmak istiyorum.istediğim gibi biri olmak için ne yapmam lazım?tşkrl

zeynep hanım yüksek içgörünüz nedeniyle sizi kutlarım. bir psikiyatrist ile görüşüp özellikle regl dönemlerinizde yaşadıklarınızdan ve diğerlerinden bahsedin. onun önerileri doğrultusunda bilişsel davranışçı terapi görmenin yollarını arayın. başaracağınıza inanıyorum. geçmiş olsun.

Bu konu hakkında Uzm. Dr. Orhan KARACA'a danışmak istiyor musunuz?
Uzm. Dr. Orhan KARACA
.