x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Merhaba. sol göğüs kafesimin altında midenin üstünde bir ağrı hissi var. ay ile ilgili Uzm. Dr. H. Hakan KEKÜLLÜOĞLU cevabı

Merhaba. sol göğüs kafesimin altında midenin üstünde bir ağrı hissi var. ay

merhaba. sol göğüs kafesimin altında midenin üstünde bir ağrı hissi var. ayakta iken çok belli olmasada özellikle sandalyede otururken ağrı ortaya çıkıyor. yemek yedikten sonrada ortaya cıkıyor. yaklaşık bikaç aydır bu ağrı mevcut.çok sık degildi bu aralar arttı. baharatlı yemeklerden sonra daha çok ortaya çıkıyor. Ayrıca evde ders calışıyrm yanı hareket az oluyor beden olarak. teşekkurler.

Bu şikayetiniz mideden olabileceği gibi,yemek sonrası barsak gerginliklerinden,eğer risk varsa ve yorulmakla da artıyorsa kalpten bile olabilir.Yaşınız genç olsa da...Emin olmak için muayene ve tetkik edilmeniz iyi olur.

Bu konu hakkında Uzm. Dr. H. Hakan KEKÜLLÜOĞLU'a danışmak istiyor musunuz?
Uzm. Dr. H. Hakan KEKÜLLÜOĞLU

İlgili uzmanlar

.