x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Merhaba hocam.yemek yedikten kisa bir süre sonra karnimda şiddetli kramplar ile ilgili Doç. Dr. Tuğrul TANSUĞ cevabı

Merhaba hocam.yemek yedikten kisa bir süre sonra karnimda şiddetli kramplar

MERHABA HOCAM.YEMEK YEDİKTEN KISA BİR SÜRE SONRA KARNIMDA ŞİDDETLİ KRAMPLAR İLE BİRLİKTE İSHAL OLUYORUM.TUVALETE ÇIKINCA GEÇİYOR.HAFTADA 4-5 KEZ BU SORUNU YAŞIYORUM.1 YIL ÖNCE SAFRA KESESİ AMELİYATI OLDUM.AMELİYATAN SONRA BU SORUNUM BAŞLADI. DOKTORA GİTTİM.ULTRASON,KAN TAHLİLİ,MUAYENE,GAİTA TESTİ YAPILDI.HERŞEY NORMAL ÇIKTI.İLAÇ VERİLDİ .ŞİKAYETİM BİRAZ AZALMIŞTI.ANCAK RAMAZANLA BİRLİKTE HER AKŞAM KRAMPLAR DAYANILMAZ BİR HAL ALDI. BUDURUM NEDEN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Geçmiş olsun. Safra kesesi ameliyatlarından sonra bazen bu belirttiğiniz şikayetler ortaya çıkabiliyor. İlaçlarla düzelme olduğuna göre bir süre daha ilaca devam etmeniz gerekecektir. Öğün sıklığı, aldığınız gıda miktarı ve niteliği etkili olabilir. Saygılarımla.

Doç Dr Tuğrul Tansuğ
Genel Cerrahi Uzmanı
Bu konu hakkında Doç. Dr. Tuğrul TANSUĞ'a danışmak istiyor musunuz?
Doç. Dr. Tuğrul TANSUĞ
.