x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Merhaba burcu hanım. doktor tavsiyesi üzerine adet söktürücü olarak primolu ile ilgili Op. Dr. Burcu KARDAŞ ARSLAN cevabı

Merhaba burcu hanım. doktor tavsiyesi üzerine adet söktürücü olarak primolu

Merhaba burcu hanım. doktor tavsiyesi üzerine adet söktürücü olarak primolut-n adlı ilacı kullandım. 28 temmuzda başladım ve 6 ağustos ta ilacım bitti. aradan 4 gün geçmesine rağmen halen adet görmedim. görmeme gibi bir risk olabilir mi acaba. şimdi de strese girmiş durumdayım neden olmadım bir sorun mu var diye. yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

Merhabalar...İlaç bittikten sonra yaklaşık 7 - 10 gün içinde kanamanız olur....Eğer bu süre içinde kanamanız olmazsa muayeneye gelmenizi öneririm...Muayene sonucuna göre gereken tedavinizi yaparız...Randevu ve daha fazla bigi için 0212- 571 55 01 nolu tel. dan sekreterim Dilek hanım ile görüşebilirsiniz..

Geçmiş olsun dileklerimle..

Jin.Op.Dr.Burcu Kardaş Arslan

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Zeytinlik mah.Fişekhane cad.
Aker işhanı No 18 daire 3
(Carousel Alışveriş Merkezi Mango kapısı karşısı)
Bakırköy / İstanbul
Tel : 0212 - 571 55 01

Bu konu hakkında Op. Dr. Burcu KARDAŞ ARSLAN'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Burcu KARDAŞ ARSLAN

İlgili uzmanlar

.