CT
Soru Sahibi
10 Aralık 2010 10:42

Merhaba, Ben adet dönemlerinde aşırı derecede gergin oluyorum. çevremdeki h

Merhaba, Ben adet dönemlerinde aşırı derecede gergin oluyorum. çevremdeki herkesi kırıyorum. 2 yaşında kızım var oda bu durmdan çok etkileniyor. eşimle aram açılıyor. eşim bana destek olmak istiyor ama ben çok hırçın ve saldırgan olduğum için adet döneminde oda dayanamıyor. ben çok korkuyorum adet dönemlerinden. bambaşka bir insan oluyorum kendimden nefret ediyorum. ne olur yardım edin bana. nasıl kurtulabilirim nasıl en az hasarla atlatabilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

bu durum için bir jınekologa ve psikiyatrsit ile yüzyüze görüşmelisiniz.

10 Aralık 2010 11:46