ÇA
Soru Sahibi
29 Nisan 2011 18:50

merhaba 5 hafta+3 günlük gebeyim bu ikinci gebeliğim bir önceki gebeliğim

merhaba 5 hafta+3 günlük gebeyim bu ikinci gebeliğim bir önceki gebeliğim bebeğimin karnımda ölmesiyle son buldu.yarın yaklasık 4-5 saatlık bır yolculuga cıkmam gerekıyor.acaba bu yolculugun bır sakıncası olur mu?yada yolcukl esnasında neye dıkkat etmelıyım?cevabınız ıcın sımdıden tşk ederım:)))

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

DÜŞÜK TEHLİKESİ YOKSA GEBELİKTE SEYAHAT KISITLAMASI YOKTUR. 2 SATTE BİR İSTİRAHAR İLE HAFİF YÜRÜYÜŞ YAPMANIZ İYİ OLUR.

29 Nisan 2011 19:09