x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Meniden kan gelmesi ile ilgili Op. Dr. Levent GÜRKAN cevabı

Meniden kan gelmesi

slmlar hocam .Ben meniden aşırı derecede kan gelme nedeni İLE testler yaptırdım.idrar, kan, meni ve skratol ultrason ama halen kanama hakında bana tam bir bilgi verilemedi şimdide üriner sistem ultrason icin randevu verdiler.Bundan önce uzun bi sure once kum ve taş düşürdüm ama ozaman böyle bi kan gelme olayı olmamış ve kum düşürme belli zamanlarda tekrarlamıştı.....TAHLİL SONUÇLARI.skrotal ultrason da herşey normal ,sol epididimde 6.2 mm kistik oluşumu izlenmiştir.,,,idrar KÜLTÜRÜüreme oluşmamıştır,,,,İDRAR TAHLİLİ ERİTROSİT 47.40,,, .MENi testi cilt flora elemanları ile kontaminasyon gözlendi...BU RAHATSIZLIĞIN BANA KISIRLIK YADA FARKLI BİR ZARAR VERİRMİ ..BU RAHATSIZLIĞIMIN TEŞHİSİ NE OLABİLİR ...VERDİĞİNİZ CVP İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Sayın İbrahim Bey,
Meniden kan gelmesinde incelenecek organlar prostat ve epididimdir ve bu organlar için uygun inceleme yöntemi TransRektalUltrason olacaktır.
Op.Dr.Levent Gürkan
www.leventgurkan.com

Op.Dr.Levent Gürkan
www.leventgurkan.com
Bu konu hakkında Op. Dr. Levent GÜRKAN'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Levent GÜRKAN

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.