x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Memede şişkinlik ve memeye acı saplanması ile ilgili Doç. Dr. Sezai LEVENTOĞLU cevabı

Memede şişkinlik ve memeye acı saplanması

Merhaba Değerli Hocam,
Son 1 ay kadardır sağ göğsümün sol yan tarafında dokunduğum zaman beni rahatsız eden kitle olup olmadığını anlayamadığım bir şey var. Ara sıra buraya bir acı saplanıp geçiyor. Ara sırada iki göğsümde de yanma oluyor fakat kısa sürüyor. Ve bu son zamanlarda da bir şişkinlik oluyor. 28 yaşındayım. Yeni evliyim. Ailemde meme kanseri ile ilgili bir sorun yok. Reglime daha var. Sağ kolumu zorlamadan dolayı bu sorunla da karşılaşmış olabilir miyim?mesela cam silmek gibi...şimdiden teşekkürler. İyi ki varsınız.

Mastalji (meme ağrısı) dediğimiz bir ağrı sendromu ve genç/orta yaş hanımlarda giderek daha sık rastladığımız bir sorun Nurcan hanım. Genelde kötü huylu bir şeye işaret etmemesine karşın kronikleşmesi durumunda bertaraf edilmesi zorlaşıyor ve bazı hastalar ömür boyu bu sıkıntıyı yaşıyorlar. Aslında çözümü zor değil. Bazı banyolar, bazı bitkiseller, gerekirse kısa süreli bazı ilaç ekleri ile halledilmesi mümkün. Bu arada nadiren altta yatan bir patoloji olmadığından da emin olunması gerekiyor. Tercihen benimle irtibat kurmanızı, bana ulaşma şansınız yoksa bu konuda uzman ve deneyimli bir cerraha ulaşmanızı öneririm. Doğru tedavi stratejisi ile sorununuz süratle ve komplikasyonsuz çözülecektir. Sevgiler...
Doç. Dr. Sezai Leventoğlu
www.colo-proctology.com
sezaileventoglu@hotmail.com
twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu
(312) 2854700
(0533) 6025098 (sekreter mobil tel)
(0532) 4461522 (kişisel cep)

Bu konu hakkında Doç. Dr. Sezai LEVENTOĞLU'a danışmak istiyor musunuz?
Doç. Dr. Sezai LEVENTOĞLU

İlgili uzmanlar

.