x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Lenfomatoid papüloz ile ilgili Prof. Dr. Kadri YAMAÇ cevabı

Lenfomatoid papüloz

öncelikle sorumla ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim benim sorum annemle ilgili 2 ay önce vücudunda kırmızı kabarcıklar çıkmaya başladı kaşıntılı teşhiş koyamadılar ve bazen rengi kahverengine dönüp kararıyor.şuan ankara gazide araştırma hastanesinde mikozias fungadies ve lenfomatoid papüloz sonucunda bunlar yazıyordu ama tahliller devam ediyor çok korkuyorum annem 46 yaşında ve başka bir şikayetide yok kanser mi acaba cevaplarsanız çok sevinirim

Merhaba,
Bahsettiğiniz hastalıklar lenfoid sisteme ait malign hastalıklar. İki farklı hastalık adı yazdığınıza göre henüz tanı kesinleşmemiş olmalı herhalde.
Kaygılanmanız doğal, ama bunu korku olarak algılamanıza gerek yok. En iyi nasıl tedavi edilebilir diye kendinizi konsantre edin.
Tanı kesinleşince benimle temas kurun.
Geçmiş olsun.

Bu konu hakkında Prof. Dr. Kadri YAMAÇ'e danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Kadri YAMAÇ
.