MS
Soru Sahibi
30 Kasım 2015 09:58

Laparoskopik reflu ameliyatı

Selamalekum hocam. Ben Azerbaycandan sizi rahatsız ediyorum. Ben ilaç tedavisi gördüm hec bir faydası olmadi. Sizi bu sitede buldum lütfen bana yardımcı olun ve benim laparoskopik reflu ameliyatına ihtiyacım var. Ameliyyat dahil bütün masraflari bildirirsiniz cox memnun oluruz. Saygılarla Esmiralda Manafova

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Çok yaptığımız bir tedavi ; hastanesine göre fiyatlar değişiyor.fiyat aralığı 6-15 bin aralığında

30 Kasım 2015 13:28
MS
Soru Sahibi

Sayın Hocam benim bütçeme 6000 tl olması iyi ondan fazlasına imkanım yok. Nerede? Hangi hastahanede bizi oraya yönlendirmenizi rica ederim.

30 Kasım 2015 14:51
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Geldiğiniz de bana ulaşın gsm tlf:*** *** ** gerekeni yaparız inşallah

3 Aralık 2015 07:14