MA
Soru Sahibi
9 Ocak 2011 02:00

karaciğer parankim dansitesi hepatosteatoz lehine azalmıştır. karaciğer sağ

karaciğer parankim dansitesi hepatosteatoz lehine azalmıştır. karaciğer sağ lobda riedel lobu ile uyumlu varyasyon mevcuttur. ayrıca, lomber lordoz düzleşmiştir. L4-L5 intervertebral diskinde dural keseye basan L4 sinirini inferiordan daraltan bulding izlenmiştir. L5-S1 intervertebral diskinde dural keseye basan ve anterior epudural yağlı planı daraltan bulding izlenmektedir. Bunun ne demek olduğunu merak ediyorum, sizden cevabını rica ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Karaciğerinizde yağlanma mevcut Daha ileri tetkik için bir gastroenterolog (tercihen bir hepatolog) başvurmanız gerekir Saygılarımla

9 Ocak 2011 11:18