M
Soru Sahibi
5 Mart 2013 20:40

kalp krizi

dr bey ben 32 yaşında bir bayanım bir aydır kolumda uyuşma sol göğüs altındaki kemiğimde ağrı göğsüme iğne gibi batmalar ve sırt kısımda tam kalbin arka kısmına ağrı giriyor tansiyona bakıyom normol geçen mr çektim boyun fıtığı dediler ama yinede ağrı olunca direk kendimi dinlemeye başlıyorum acaba kalp krizimi geçiriyorum diye ne yapmalıyım teeşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba tarif ettiğiniz ağrılar kalp krizine benzemiyor ancak bir ekg çekilip bakılması daha uygun olacaktır. acil servis yada kardiyoloji uzmanına başvurunuz. geçmiş olsun.

5 Mart 2013 20:45