TM
Soru Sahibi
29 Haziran 2016 23:26

kalbimden nefes alamiyorum...

Merhaba hocam ben 26yasindayim ve ben yemek yiyemedigim anda biraz az zman gecince kalbime oksijen gitmiyo nefes alamiyom hocam oguresim geliyo bide sonra hemen zorla yiyorum yemek sonra yemek yiyince geciyo kalbimi hissediyorum oksijen iyi aldigini nefes alamiyom yemek yiyemedigimde bende hocam mide sorunum oldu yemek yiyemiyom midemde gazdan dolayi buyuzdende cok fenalasiyom hocam ben napcam midem gecmedi hala benim midemde ki gastrit ilerlemis ilaclarda gecirmio siskinligi yemek yedirtmiyo sonra busferde diger hastaligim baslio sekerim dusuyo acliga dayananmiyo vucudum fenalasiyom nefes alamiyom hocam kalbim nefessiz kaliyo bogazimda ben napicam hocam iki derdim bir arada buyuzden cok kotu haldeyim doktora gittigimde kan sekerim normal diyo ama ben doktora gidene kadar sekerli biseyler yiyordum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba zeynep hanım anlattınız şikayetler kalp krizinin bulgularına benzemiyor daha çok sindirim sistemi ile ilgili sıkıntılarımız var gibi bu şikayetlerin düz edebilmesi için gastroentrolojı bölümüne başvuru yapıp ileri tetkiklerinizin yapılması gerekiyor genç yaşta kalp krizi bulguları bu şekilde olmuyor. Lütfen stres yapmayın en yakın zamanda ilgili uzmana görünüp tedavinizi olmanız dileğiyle tekrar geçmiş olsun.

18 Temmuz 2016 18:49