dd
Soru Sahibi
27 Şubat 2015 10:58

idrar yolu enfeksiyonu icin kullandigim antibiyotigin gebe kalmam icin bir sakincasi var mi?

Merhaba hocam idar yolu enfeksiyonum oluştu ve kanli idar yapiyordum doktorum bana infex mr antibiyotik verdi sabah aksam kullandim ayni zamanda ovulasyon gunlerimdede kullandim fakat hamile kalmak için korunmuyorum bu ilacin hamilelik oluşumuna her hangi bir yan etkisi var mi teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba ilacın gebe kalmaya olumsuz etkisi yoktur

27 Şubat 2015 23:08