x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Hocam merhaba. ( pomem)polis meslek eğitim merkezinin yaptığı sınavı kazand ile ilgili Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ cevabı

Hocam merhaba. ( pomem)polis meslek eğitim merkezinin yaptığı sınavı kazand

hocam merhaba. ( pomem)polis meslek eğitim merkezinin yaptığı sınavı kazandım. eylül ayında sağlık raporu alacağım. 15 gün önce doktora muayaneye gittim. sağ gözümde 1.25 miyop 0,75 astigmat var. sol gözümde 0,50 miyop 0,25 astigmat var. sağlık raporu alırken sorun yasarmıyım. bir de göz numaram bir ay içöinde ilerler mi korkudan tv bilgisayara bakamaz oldum. cvbınız için şimdiden cok tesekkur ederim. asağıya göz için gereken kosulları yazdım.

pomeme.alınacak öğrencilerde refraksiyon kusuru her iki gözde ayrı ayrı myoplarda; (sferik + silendirik) – 2 Diyoptri ve hipermetroplarda + 1 Diyoptriyi geçemez. Mixt astigmatlarda transpozisyon sonrası değerlere göre işlem yapılır. Düzeltmeden önce ve/veya sonra sadece gözlerden birinin görme gücü en az 7/10 ve her iki gözde görme güçleri toplamı en az 16/20 olmak zorundadır. Gözlük camı veya lens ile yapılan tashihtir. Refraktif cerrahi ile yapılan her türlü düzeltme girişe engel teşkil eder”.

Bu koşullarda siz testi geçersiiniz rahat olun. bu kadar kısa sürede de artmaz. Saygılarımla

Bu konu hakkında Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Cihan ÜNLÜÇERÇİ

İlgili uzmanlar

.