x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Hocam , babam iki ay önce baloncuk patlaması nedeniyle anevrizma ameliyatı ile ilgili Op. Dr. Bahattin UÇAR cevabı

Hocam , babam iki ay önce baloncuk patlaması nedeniyle anevrizma ameliyatı

Hocam , babam iki ay önce baloncuk patlaması nedeniyle anevrizma ameliyatı geçirdi. 2 hafta önce de beyinde su toplaması nedeniyle şant takıldı. 1 hafta önce kontrole gittik.BT de biraz fazla emlilim olduğunu ama klinik bir vaka olmadığını söylediler.Kan tahlilleri normal çıktı.Karın ağrısı için dahiliye doktoruna gitmemizi önerdiler.Dahaliye doktoru bağırsaklarının fazla çalıştığını ve gaz olduğunu söyledi. Düzenleyici bir hap verdi .Karın ağrısı biraz geçti ama günde bir kere ishal şeklinde dışarı çıkması hala devam ediyor. Bunun takılan şantla bir ilgisi olabilir mi ne kadar zamanda bir normal kontrole gitmemizi önerirsiniz.

anlattıklarınızdan babanızın çok ciddi 2 ameliyat geçirmesine rağmen genel durumunun iyi olduğu anlaşılıyor erken dönemde bunlar olabilir. ameliyat oldduğu klinikten yapılan önerilerle hareket edin.

Bu konu hakkında Op. Dr. Bahattin UÇAR'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Bahattin UÇAR

İlgili uzmanlar

.