x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Hocam;adetim başlamadan 3 gün önce pembe akıntı oldu bir damla.kesildi.yerl ile ilgili Op. Dr. Aysun BALTACI cevabı

Hocam;adetim başlamadan 3 gün önce pembe akıntı oldu bir damla.kesildi.yerl

Hocam;adetim başlamadan 3 gün önce pembe akıntı oldu bir damla.kesildi.yerleşme kanı olabilir diye düşündüm.24 EYLÜLDE ADET OLMAM GEREKIYORDU.10 GÜN GECİKTİ.10.GÜN YANİ CUMARTESİ İDRAR TESTİ YAPTIM.POZİTİF ÇIKTI.(TESTTEKİ 2.ÇİZGİ KIPKIRMIZI DEĞİLDİ.AMA 2 ÇİZGİ ÇIKTI TESTİMDE) PAZAR GÜNÜ YANİ DÜN İSE ADET OLDUM.AKINTI FALAN DEĞİL. NORMAL HER AYKİ GİBİ ADETİM.AŞIRI KARIN AĞRIM VAR.NE OLUR AÇIKLARMISINIZ.Bİ GÜN ÖNCESİ POZİTİF ÇIKIYORUM.DİĞER GÜN ADET OLUYORUM.YINEDE HAMİLE OLABİLİRMİYİM?

Merhaba! Çok geçmiş olsun. Tarif ettiğiniz tablo, çok erken gebelik kaybı(düşük) olabileceği gibi bir dış gebelik belirtisi de olabilir. En kısa sürede kadın doğuma gitmeniz gerekiyor. Beta HCG dediğimiz kanda gebelik testi ve rahim içi ultrason bize kesin tanı koyduracaktır. Çok geçmiş olsun.

Bu konu hakkında Op. Dr. Aysun BALTACI'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Aysun  BALTACI

Hocam;adetim başlamadan 3 gün önce pembe akıntı oldu bir damla.kesildi.yerl

aysun hn cvbınız için teşekkürler.cumartesi pozitif çıktı.pazar adet oldum. salı adetliyken idrar testi bida yaptım negatif çıktı. şuan hala adetlıyım. normal heraykı yogunlukta geliyor ve adet kanı rengınde ve her aykı gibi kan pıhtılı parcalarda var.. erken bebek düşürmenin belirtileri nasıl oluyo. kan ne renk oluyor.yada vucutta farklı bir belirtisi olurmu?? şuan hala adetım..idrar testi yanlış sonuç vermiş olamazmı hocam.hemen ertesi günü hastalandım.

Tekrar merhaba! Erken gebelik kaybı, tam da sizin tanımladığınız şekilde olur. Ayrıca bu belirtiler dış gebelik bulgusu da olabilir. Bu nedenle kanda gebelik testi yaptırın ve sonuca göre net bir plan yapabilelim. Çok geçmiş olsun.

Bu konu hakkında Op. Dr. Aysun BALTACI'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Aysun  BALTACI

İlgili uzmanlar

.