x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Göz küçülmesi ile ilgili Prof. Dr. Şengül ÖZDEK cevabı

Göz küçülmesi

İyi günler hocam sorunum şu ben 2006 yılından beri meme ca tedavisi görüyorum hali hazırda da tedavim devam ediyor fakat neredeyse 6 aydır sağ gözümde küçülme başladı.Yenimahalle devlet hastanesi göz hastalıkları bölümünde doktora gittim muayene sonucu bir jel halinda bir göz damlası bir merhem ve suni göz damlası verdi ve mikrop aldığını söyledi fakat gözümde bir düzelme olmadı.Bende gazi hastanesinde tedavi görüyorum onkoloji doktorum kullandığım ilaçlardan olabileceğini söyledi fakat bu küçülme dışarıdan bakıldığı zaman beni bir hayli rahatsız ediyor ne yapabilirim.Tedavisi varmıdır ilginize şimdiden teşekkür ederim.

Gözünüzde bahsettiğiniz küçülme nedir ve neye bağlıdır inanın uzaktan tahmin etmek mümkün değil. Enfeksiyon gibi geçici şeylere bağlı ise zaten önemli değildir. Başka birşey sözkonusumu diye anlamak için bir muayene etmek gereklidir.Geçmiş olsun.

Bu konu hakkında Prof. Dr. Şengül ÖZDEK'a danışmak istiyor musunuz?
Prof. Dr. Şengül ÖZDEK

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.