x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Gökalp bey 28 yaşındayım, orta yüzde çökme ve yüzümde gevşeme-sarkma var. b ile ilgili Dr. Gökalp MÜSTECAPLIOĞLU cevabı

Gökalp bey 28 yaşındayım, orta yüzde çökme ve yüzümde gevşeme-sarkma var. b

gökalp bey 28 yaşındayım, orta yüzde çökme ve yüzümde gevşeme-sarkma var. bir çok yöntem araştırdım ama o kadar çok şey var ki ve internette o kadar faklı sonuçlar ve bilgiler var ki iyice içinden çıkamamış haldeyim.

ben yaşımdan dolayı ileriye dönük bir tedavi istiyorum yani dolgu gibi geçici bir çözüm değil de yüzde ki kasları çalıştıran,ileriye dönük kolajen üretimi sağlayacak,cildi toparlayacak bir yöntem.

mezolift,
yüz liftingi,
cac,
plazma,
radyofrekans,
titan yöntemi tavsiyeniz nedir?

Sayın Deniz hanım,
Öncelikle olaya bilimsel bakışınıza sevindim.Bu dönemde sizin seçim yapmanız gereken şey, kozmetik kolaylama değil, tedavidir.Bu çalışmalar içinde sayılmayan ama daha effektif olan diğer seçenekler de vardır.1.Fraksiyonel laser tedavisi 2.PRP 3.Dermaroller, Bunları incelediğinizde saydıklarınız da dahil, en effektif çalışmanın, Fraksiyonel laser + PRP kombinasyonu olduğunu göreceksiniz.Sağlıkla kalınız...

Bu konu hakkında Dr. Gökalp MÜSTECAPLIOĞLU'a danışmak istiyor musunuz?
Dr. Gökalp MÜSTECAPLIOĞLU

İlgili uzmanlar

.