ÇL
Soru Sahibi
13 Nisan 2017 04:24

Göğüs kafesi altında seğirme

Hocam kolay gelsin yaşım 22 genellikle sol göğüs kafesinin tam altında seğirme oluyo ve bu beni çok rahatsız ediyo sanki böyle tıkanma oluyomuşta bianda geri akmaya devam ediyomuş hissi. Kalp falan sanıp ekg çektirmiştim hiçbişey çıkmadı kan değerleride normaldi ama artık bunu düşünmekten psikolojik hasta olcam ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Dahiliye - İç Hastalıkları , Romatoloji

Bence yakınmanız fibromyalji dediğiniz yumuşak doku romatizması. Bu durum biraz stress ve kaygıdan da beslenir. Bir miktar spor ve bu durumda kullanılan ilaçlardan yarar görür. Bir fizik tedavi uzmanı ile görüşmenizi öneririm.

13 Nisan 2017 14:28