x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Geçboşalma-boşalamama-zevk alamama ile ilgili Op. Dr. Murad ÇELTİK cevabı

Geçboşalma-boşalamama-zevk alamama

merhaba 20 yaşında herhangi bir hastlaığı olmayan ,spor yapan ,ilaç kullanmayan bir erkeğim.boşalma problemim var ,sadece partnerim kucağımda olduğu zaman boşalabiliyorum o bile çok konsantre gerektiriyor.30 dakikayı kesin geçiyor ve birleşmelerin yarısına yakınındada hiç boşalamıyorum ve bırakalım diyorum.tek bir kişiyle beraber oluyorum seviyor ve beğeniyorum.ancak onun kucağmda olduğu durum dışında boşalmayı geçtim birşey hissedemiyorum bile çok bıktım bu durumdan cinsel sağlıkla ilgili mi bilmiyorum ama umarım yardımcı olursunuz ayrıntılı anlattım biraz.şimdiden teşekkürler

Kullandığınız ilaçlar var mı? Sizde krdnik prostatit olabilir, partneriniz haricinde ilişkiniz olmasa bile bu söylediğim rahatsızlık olabilir. Ejakülat kültürü, ejakülat mikroskopisi ve idrar tahlili yapılmalı enfeksiyonu destekleyici bir durum varlığı araştırılmalıdır.

Bu konu hakkında Op. Dr. Murad ÇELTİK'a danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Murad ÇELTİK
.