x

Bilgilendirme

Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Gerçek bir tanı ve tedavi için hasta ve doktorun yüzyüze gelmesi gereklidir. Bu sitede verilen bilgilerin kullanılmasının sorumluluğu tümüyle kullanıcıya aittir.

Gizle

Gebelikte yoğun akıntı ve az nokta nokta kanama ile ilgili Op. Dr. Suat KARATAŞ cevabı

Gebelikte yoğun akıntı ve az nokta nokta kanama

Merhaba 5+4haftalık gebeyim.Kullandığım ilaçlar hıbor 3.500 günde 2 kere iğne Prognex 50 mg günde 2 kere iğne progestan 200 mg hap kullanıyorum .Akıntım yoktu bugün beyaz renkte hafif çok az pembe renginde lekelenme oldu bu ilaçları doktorum verdi çok da iyi alanında muhteşem doktordur.Sizce bu lekelenme ve akıntı normal mi yoksa olası bir durum mu Endişe içindeyim yardımlarınız rica ederim.

merhaba, size tavsiyem, lekelenme tarzı kanamanızı pedle takip etmeniz, kırmızı renkte ve miktarı artarsa hemen muayene olmanızdır, yaşadığınız durumu düşük tehtidi kabul ediyorum ve gereken tedaviyi zaten alıyorsunuz, endişe etmeyin, kan uyuşmazlığı sorununuz da yoksa doktorunuzun kontrol gününde muayene olabilirsiniz, geçmiş olsun...

Bu konu hakkında Op. Dr. Suat KARATAŞ'e danışmak istiyor musunuz?
Op. Dr. Suat KARATAŞ

Diğer Sorular

İlgili uzmanlar

.