AS
Soru Sahibi
15 Nisan 2017 14:37

Epilepsi olabilirmi

Canan hanım 6 aylik kızım var kizimda göz damlaları vardı günde bi kaç defa şimdi omuzu seyiriyo yuzunde seyirme oluyor epilepsi olabilirmi yada baska bi rahatsizlik şimdiden cok tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Canan Kocaman
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

Merhabs Atakları kameraya alın Çocuk nörolojiye başvurun Eeg ( elektroensefalografi) yapılması gerekli Muayene ve takip için randevu isterseniz *** *** **'den bilgi alabilirsiniz

24 Nisan 2017 19:54